ELERIX EX-TC90/10
Konektor, pro baterie/články EX-L550P, krátký
Neznámá dostupnost
Kód: BATELX0090 PN: EX-TC90/10 Záruka: 24 měs.
Poslat známému
ELERIX EX-TC90/10
Doporučené proudové zatížení na 1 mm2:
  • 4 A na 1 mm2 – trvale
  • 6 A na 1 mm2 – krátkodobě (do 1 hodiny)
  • 8 A na 1 mm2 – špička (max. 1 minutu)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozteč: 90 mm
Rozměry: 110 × 20 × 2 mm (střední část má výšku 5 mm)
Kompatibilita: ELERIX EX-L550P
Materiál: měď
Značka
Upřesnění typu :  Ostatní
Výrobce :  ELERIX
Použití a určení
Druh příslušenství :  konektor
Fyzické vlastnosti
Rozměry :  110 × 20 × 2 mm