Solarix Patch panel SX24-5E-UTP-BK
Patch panel, 19", 24 x RJ45 CAT5E, UTP, 150 MHz, černý, 1U
K odeslání: 2 ks
Kód: ACNET1807 PN: 24000240 Záruka: 24 měs.
Výrobce: SOLARIX
 (Intelek LTD)
Ericha Roučky 1291/4, 627 00 Brno, Česká republika
info@solarix.info
www.solarix.info
Solarix SX24-5E-UTP-BK Nestíněný patch panel nabízí 24 portů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Kompatibilita: 19" rack Počet pozic: 24 Výška: 1U Barva: černá
Poslat známému
Solarix SX24-5E-UTP-BK
Nestíněný patch panel nabízí 24 portů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kompatibilita: 19" rack
Počet pozic: 24
Výška: 1U
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Panel
Výrobce :  SOLARIX
Technické detaily
Provedení :  osazený
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Velikost :  19"